GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ.

İLÇEMİZDE ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ
ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ.

 

         Müdürlüğümüze bağlı ortaokullar arası bilgi yarışması düzenlendi. Yarışmaya;İstiklal Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu, Yavuz Selim Ortaokulu, Yatılı Bölge Ortaokulu ve Yavuz Selim İmam Hatip Ortaokulları katıldı. 

         Çekişmeli geçen yarışmada finalist okulu belirlemek için yedek sorulara geçildi. Yarışma sonunda 1. Yavuz Selim Ortaokulu , 2. İmam Hatip Ortaokulu, 3.Yavuz Selim İmam Hatip ortaokulu oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Oltan BALYEMEZ program sonunda  bir  konuşma yaparak emeği geçenlere teşekkür etti.

Yavuz Selim Ortaokulu Giresun ilinde yapılacak FİNAL yarışmasında yer alacaktır. Öğrencilerimize başarılar dileriz.Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz. Dereceye giren öğrencilerimizi  de tebrik eder daha güzel başarılara imza atmalarını temenni ederiz. 

          Yarışma sürecinde emeği geçen tüm öğretmenlerimize, tüm öğrencilerimize ve okul idarecilerimize teşekkür ederiz. Ayrıca yarışmanın tüm aşamalarında görev ve sorumluluk alan ve her konuda desteğini esirgemeyen Yavuz Selim ortaokulu müdürü Gül KOŞAR DERBEDER´e teşekkür ederiz. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

Resimler İçin TIKLAYIN...

/www/ortaokullar-arasi-bilgi-yarismasi-duzenlendi/icerik/232

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.