GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yarıyıl Tatili

Yarıyıl Tatili

Yarı Yıl Tatili Hız Kazanma Adına Bir Adım Geri Çekilmedir

"Eğitim Öğretim devam eden bir süreçtir.  Bu süreçte öğrenciler oynarken öğrenmeli, öğrenirken dinlenmeli"

İlçe Milli Eğitim Müdürü Oltan Balyemez  den dönem değerlendirmesi...

26-01-2016


           

 

 

 

 

 

 

            Eylül ayının son haftası ilçemizde yaklaşık 4 bin öğrenci ve 300 öğretmenimizle  gerek donanımlar gerekse öğretmen açığı olmadan tertip, düzen ve eğitim öğretimde kalitelik adına hızlı bir şekilde ders ziliyle eğitim öğretime başlandı. Aralıksız bir şekilde eğitim öğretimin devamlılığını sağlayarak 22 Ocak 2016 Cuma günü ilk yarı yıl sona erdi. Bu zaman dilimi içersinde yalnız öğrenciler değil öğretmen ve velilerimizde büyük çaba sarfettiler. Bu gayretlerinden dolayı öğrencilerimize, öğretmenlerimize velilerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Öğrencilerimizin gözlerinden öperken  öğretmenlerimize emeklerinize sağlık haklarınız ödenmez diyor, velilerimize de saygılar sunuyorum.

26-01-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Unutmayalım ki;

                İleriye doğru daha iyi hız alabilmek  için mutlaka geri adım atarak sıçramak gerekmektedir. Bu nedenle ara tatilin hızlanma adına geriye çekilme olarak değerlendirilmesini istiyorum.

Öğrencilerimiz çok çalıştıklarından, yoruldukları kanaatiyle ödev vermeksizin eğitim öğretim de hız kazanması düşüncesiyle kendilerini yormadan eğlenmelerini, eğlenirken ögrenmelerini, öğrenirken de dinlenmelerini tavsiye ediyorum.

26-01-2016

 

 

 

 

 

 

 

                 

                      Öğrencilerimizin bu tatili fırsat bilip 08/02/2016 Pazartesi günü 2. Yarıyıla daha zinde başlamaları düşüncesiyle bütün öğrencilerimizi cani gönülden tebrik eder iyi tatiller dilerim.

 

Oltan BALYEMEZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.