GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 173. YAŞINDA

ŞANLI TÜRK POLİSİM; BAYRAMIN KUTLU OLSUN.
TÜRK POLİS TEŞKİLATI 173. YAŞINDA

           İlçemizde 10 Nisan Polis Haftası kutlamaları yapıldı. Saat 09:30 da Atatatürk Anıt Önü Çelenk sunumu İlçe Eminiyet Müdürlüğü tarafınfan yapıldı. Saat 10:00 da İlçemiz Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda Polis Haftası kutlama proğramı  yapıldı. Programa İlçe Kaymamamı Sayın Erdoğan KANYILMAZ, Belediye Başkanı Sayın Şahin YILANCI , Kurum Amirleri, Emniyet Teşkilatı Mesupları ve vatandaşlar katıldı. 

           Hazırlanan programda İstiklal Marşı ve Saygı duruşundan sonra Aziz Şehitlerimiz için Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Zafer KARABAYRAKTAR tarafndan  Kuran-ı Kerim Tilaveti okundu. Emniyet Müdürü Sayın Duran KÖKSAL günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Edebiyat Öğretmeni Mesut ÇELİK tarafından Kahraman Türk Polisi adlı konuşma yapıldı.

           Polis Teşkilatı 173. Yaşında adlı video sunumu yapıldı. Geçmişten günümüze Türk Polis Teşkilatı adlı slayt sunumu yapıldı. Pols Denince adlı Röportaj sunumu yapıldı.

           İlçe genelinde yapılan yarışmada dereceye giren öğrenciler eserlerini okudu. Derece giren öğrencilere ödülleri verildi. 1. olan öğrencilerimize ödülleri İlçe Kaymakamı tarafından, 2.olan öğrencilerimize Belediye Başkanı tarafından, 3. olan öğrencilerimize ise İlçe Jandarma Komutanı tarafından verildi. 

 

          Programın hazırlanmasında emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

TÜRK POLİS TEŞKLATININ 173. YIL DÖNÜMÜ POLİS HAFTASINI  KUTLAR GÖREVLERİNDE BAŞARILI OLMALARINI TEMENNİ EDERİZ.

 

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

 

Programdan Kareler....

/www/10-nisan-polis-haftasi/galeri/64

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.