GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG BAŞARISI VE ÇANAKKALE GEZİSİ

2016-2017 TEOG SINAVINDAN SONRA, ÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKELE ŞEHİTLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.
TEOG BAŞARISI VE ÇANAKKALE GEZİSİ

 

            2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Türkiye geneli yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında   8. sınıf öğrencilerimiz tüm derslerden Türkiye ortalaması üzerinde bir başarı sağlamışlardır.   Türkiye geneli ve İl genelinde çok iyi bir başarı yakalayan öğrencilerimizi kutlarız. TEOG sınavında 110 ve üzeri net yapan öğrencilerimiz Çanakkale Gezisisine katılmışlardır.

           Genel anlamda çok iyi bir başarı  elde eden öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. Bu uzun süreçte gayretlerini ortaya koyarak büyük bir fedakarlıkla çalışan tüm öğretmenlerimizi kutlar sonsuz teşekkür ederiz.

      Bu başarı grafiği dolayısıyla Eğitim-Öğretim sürecince  öğrencilerimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Kaymakamlık Makamına, Belediye Başkanlığına,  Okul idarelerimize, Fedakar Öğretmenlerimize, gayret gösteren tüm öğrencilerimize ve duyarlı velilerimize çok teşekkür ediyoruz.

 

Şebinkarahisar İlçe Mlli Eğitim Müdürlüğü

      

 

Çanakkale Gezisinden Kareler.

/www/canakkale-gezisi-2017/galeri/47

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.