GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEBİNKARAHİSAR'DA 2019-2020 ETKİNLİK YILINA OKULLARIMIZDA HAZIRIZ

ŞEBİNKARAHİSAR'DA 2019-2020 ETKİNLİK YILINA OKULLARIMIZDA HAZIRIZ

 

TEGV  ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  işbirliği ile; İlköğretim çağındaki çocuklarımıza yönelik olan Matematik, Fen, Sanat, Drama, Algo Dijital, Okuma ile Tasarım Beceri Atölyesi etkinliklerinden oluşan TEGV Ateşböceği Öğrenim Birimi  İstiklal İlkokulu bahçesine  kuruldu.

Eğitim programları, çocuklarımızın oynama, eğlenme, sosyalleşme,  duygu  düşüncelerini paylaşma  ve birey olarak saygı görme, onaylanma ihtiyaçlarını merkeze alıyor.

Okullarımızdan gönüllü 21 öğretmene ,  Ateşböceği Öğrenim Birimini kullanabilmeleri ve  sınıflarında eğlenerek öğretim yapmaları öğrencilerin  kişisel gelişimlerine  katkı sağlayabilmeleri için 14 Eylül 2019 Cumartesi günü tam gün eğitim verildi. Bu eğitimler gruplar halinde verilmeye devam edilecek.

Bu projeyi ilçemize kazandıran İlçe Milli Eğitim Müdürü ;

Giresun Aysel ve MESUT  Taftalı Etkinlik Merkezi  Sorumlusu Aysel  YILDIRIM'a , eğitmenimiz Osman Nuri ÇÖMEZ'e her daim yanımızda olup desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Taner TENGİR'e şükranlarını sunarak, etkinlik yılının ilçemize hayırlara vesile olmasını diledi.

 

17-09-201917-09-2019

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.