GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şebinkarahisar Fen Lisesi Öğretmenlerine Başarı Belgesi Verildi

Şebinkarahisar Fen Lisesi Öğretmenlerine Başarı Belgesi Verildi

 

Şebinkarahisar Fen Lisesi mezunlarının 2. yılında  YKS sonuçlarında %100 başarı sağlanmasından dolayı İlçe Kaymakamlığınca  öğretmenlerin başarı belgesiyle ödüllendirildi.

Fen Lisesinde bulunan 14 öğretmen ve Okul Müdürü Hikmet Etirli Başarı Belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdüründen aldılar.

Sayın Özkan , öğretmenlere Başarı Belgeleri verirken "Bu başarıdan kendisinin de büyük mutluluk duyduğunu, başarıyı daha da artırmaya gayret ettiklerini" ifade etti.

Sayın Özkan ,yeni eğitim öğretim yılında     uluslararası bilim temelli bilgi yarışmaların  yapılacağını   fen lisesi ve anadolu lisesi olarak katılım yapılacağını bildirdi.

 Öğretmenlere bu alanda özenle hazırlanmalarını  vurguladı.

Ayrıca  Bilim olimpiyatları  robotik ve kodlama eğitimi kulübü kurulacak , eğitim ve öğretimde aksamalar yer vermeyeceğiz, olası bir olumsuzluklara ise derhal müdahale ederek sorunu derhal çözüme ulaştıracak,  çözüm odaklı yaklaşımlarla başarıya koşacağız "dedi.

Tüm öğretmenlere başarılar diledi.

Tüm öğretmenler ve şahsı adına, başarıyı takdir ederek Başarı Belgesi ile ölümsüzleştiren İlçe Kaymakamı Taner Tengir 'e tüm öğretmenlerin huzurunda teşekkür ettiğini ve saygılar sunduğunu belirtti.

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.