GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI KUTLANDI.

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN..
İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI KUTLANDI.

....24 KASIM 2017 ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...

        İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü büyük bir coşku ve heyecanla kutlandı. Hükümet Konağı Anıt Önüne Çelenk Sunumu saat 09:30 da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi Sayın Oltan BALYEMEZ tarafından sunuldu. Çelenk törenine okullarımızda görev yapan idareci, öğretmen , emekli öğretmenler ve halkımız katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tafınfan oluşturulan komisyonumuz tarfından ebediyete intikal etmiş öğretmenlerin kabirleri ziyaret edildi.

        Halk Eğitim Merkezi müdürlüğümüzde 24 Kasım Öğretmenler Günü Programına  saat:14:30 da  başlanıldı. Türk Telekom Çok Programlı Anadolu  Lisesi müdürlüğü tarafından hazırlan programa İlçe Kaymakam Vekili Çamoluk Kaymakamımız  Sayın Mustafa DEMİR, Belediye Başkan Vekili  Sayın İhsan CAĞCAĞ, Cuhmuriyet Başsavcımız Abdullah SERT. Kurum amirleri, Siyasi parti temsilcilerimiz, Emekli Öğretmenler, görevi başında olan öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı. 

       İstiklal Marşımız okunmasıyla başlayan programda Cumhurbaşkanız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN´ın ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ´ın Öğretmenler günü mesajı okundu. Aday Öğretmenler adına Ç.P.Anadalu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mesut ÇELİK bir konuşma yaptı.  Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oltan BALYEMEZ yaptı. Emekli Öğretmenlerimiz adına Murat BİBER  tarafınfan konuşma yapıldı.Öğretmenlik anılarıyla ilgili Avutmuş İlkokulu müdürümüz Ayhan ÖKSÜZ tarafınfan anı paylaşıldı.

Sayın Kaymakamımız tarafından Öğretmenler Günü ile ilgili kısa bir konuşma yaparak tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutladı.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından mesleğe yeni başlayan öğretemenlerden Sümeyye BAL´a buket takdim edildi. Yıl İçinde Emekli olan öğretmen ve personellerimize Kaymakam Bey  tarafından Hizmet Şeref Belgeleri verildi. 24 Kasım Öğretmenler Günü Öğretmen konulu resim, şiir ve kompozisyon dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. 

     Adaylığı kalkan öğretmenlerimizin yemin töreni Türk Telekom Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğretmeni Kadir KOCATAŞ  tarafından yaptırıldı.

     24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırlanan Yemek Programı saat 18:00 da Karancılar Düğün  salonunda yapıldı. Programa Protokol Üyeleri, Öğretmenlerimiz ve Misafirlerimiz katıldı.Program süresince Müzik Öğretmenimiz Evren TİRSİ tarafınfan müzük dinletisi yapıldı. Davetlilerin karşılanması ve Yemek salonu düzeni ile Türk Telekom Çok Programlı Anadolu lisesi müdür yardımcısı Soner  ÇOBAN  ilgilendi. 

     24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programını hazırlayanTürk Telekom Çok Programlı Anadolu  Lisesi müdürlüğüne, Sunuculuk yapan öğretmenlerimiz Ayten ERDOĞMUŞ ve Fatih KORMAZ´a, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, Müzik öğretmenimiz Evren TİRSİ´ye , Program Davetiyelerinin dağıtılması, Davetlilerin Karşılanması ve Yemek Programı organizesini yapan T.T.Ç.P.A. Lisesi müdür yardımcısı Soner ÇOBAN´a, Yemek programında her türlü imkan ve desteğini esirgemeyen Beyaz Saray Lokantası sahibi Fatih FİDANCI ´ya,  programda emeği geçen tüm ilgiliere ve  Programa teşrif eden Değerli protokol üyelerne, öğretmenlerimize ve misafirlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Teşekkür ederiz.

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...

  

RESİMLER İÇİN TIKLAYIN.

/www/24-kasim-ogretmenler-gunu-2017/galeri/56

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.