GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ELEKTRONİK SINAV MERKEZİ OLDU

İLÇEMİZ ELEKTRONİK SINAV MERKEZİ OLDU

    Milli Eğitim Bakanlığı tarafından son bir yıldır , başta motorlu taşıtlar, açık lise,  ustalık kalfalık sınavları gibi birçok sınavı artık elektronik sınav merkezlerinde üst düzey güvenlikli bilgisayar ortamında yapılmaya başlandı.

    Şuana kadar ülke genelinde sadece il merkezlerine açılan elektronik sınav merkezini, ilçemizin coğrafi dezavantajlarını, Alucra ve Çamoluk ilçelerimizinde aynı konudaki mağduriyetlerini  göz önünde bulundurarak Milletvekillerimizin yoğun gayretleri ile ilçemize kazandırdık.

   Giresun'da merkezden sonra ikinci elektronik sınav merkezi olan sınav merkezinin Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açılmasıyla birlikte özellikle motorlu taşıt sürücü kursiyerlerinin, ehliyet sınavı için başka illere gitmesine gerek kalmadı.

   Bu güzel hizmeti ilçemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen  İl Milli Eğitim Müdürümüze, Milletvekilerimize teşekkür ediyorum..

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.