GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMININ 100. YILI DOLAYISIYLA MESAJ YAYINLADI...

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMININ 100. YILI DOLAYISIYLA MESAJ YAYINLADI...

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 100. yıldönümüne ulaşmış olmanın kıvanç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak Dünyada ve Ülkemizde  yaşanan COVİD-19 Pandemisi nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşku ile kutlayamayacağız. Sevgili Öğrencilerim, kıymetli Velilerim ve Kıymetli İlçe Halkımızı temsilen İlçe Kaymakamı Taner TENGİR, Belediye Başkanı Şahin YILANCI, 125.Yıl Anaokulu Müdürü Zeynep Sibel ALPARSLAN , Şebinkarahisar Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Temel GÜRSOY ile sizler balkon ve pencerelerden bayrak ve balon sallarken Bizler balon uçuracağız.

   "Milletin Bağımsızlığını Yine Milletin Azim ve Kararı Kurtaracaktır." ve "Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir." ilkeleriyle 23 Nisan 1920 Cuma günü Ankara'da Türkiye Büyük Millet Meclisi kurularak Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı  bu anlamlı günü "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı " olarak kutlamak ta Ülkemiz ve Aziz Milletimiz için büyük onur ve gurur vesilesidir.

    Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk  ve mücadele arkadaşlarını, Aziz Şehitlerimizi, Gazilerimizi Saygı, Şükran ve Minnetle anıyor ve Ülkemizin, Dünyanın ,  insanlığın geleceği ve barışa katkısı açısından önem taşıyan 23  Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. yılını; başta geleceğin teminatı çocuklarımız olmak üzere,  milletimizin, tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularla kutluyorum .

 

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.