GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HEDEFE ULAŞMAK İÇİN BİRAZ MOLA...

DAHA İYİ KOŞMAK VE TER ATMAK İÇİN BİRAZ MOLA... İlçemizde tüm okullarımızda saat 10:00´da Karne heyecanı yaşandı. İstiklal İlkokulu öğrencilerinin karneleri ,İlçe Kaymakamımız Sayın Erdoğan KANYILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oltan BALYEMEZ tarafından verldi. Karne törenine vellerin yoğun katılımı gözlendi. 
HEDEFE ULAŞMAK İÇİN BİRAZ MOLA...

2017-2018 Eğitim Öğretim Dönemi I.Yarıyıl sona ermiştir. dört aydan beri yoğun bir Eğitim Öğretim süreci geride bırakılarak, karne heyecanıyla sona ermiştir.Yarıyıl tatilinin bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize  hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Sözümüzün başında belirttiğimiz gibi,daha iyi koşmak ve ter atmak için istirahate ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yarıyıl tatilinde hem dinleneceğiz hem de kitap okumayı eğlence haline dönüştüreceğiz. bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve duyarlı velilerimize teşekkür eder, iyi tatilller dilerim.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Oltan BALYEMEZ

 

KARNE HEYACANI ..RESİMLER İÇİN TIKLA...

/www/karne-tatili-2018-ara-tatil/galeri/57

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.