GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZÜ KUTLADIK.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...

        İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü büyük bir coşku ve heyecanla kutlandı. Hükümet konağı Anıt Önüne Çelenk Sunumu saat 09:30 da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi Sayın Oltan BALYEMEZ tarafından sunuldu. Çelenk törenine okullarımızda görev yapan idareci, öğretmen , emekli öğretmenler ve halkımız katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tafınfan oluşturulan komisyonumuz tarfından ebediyete intikal etmiş öğretmenlerin kabirleri ziyaret edildi.

        Halk Eğitim Merkezi müdürlüğümüzde 24 Kasım Öğretmenler Günü Programına  saat:14:30 da  başlanıldı. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlüğü tarafından hazırlan programa İlçe Kaymakamımız Sayın Ferhat VARDAR, Belediye Başkanımız Sayın Şahin YILANCI, Cuhmuriyet Başsavcımız Sayın Sedat ÇELİK, Kurum amirleri, Siyasi parti temsilcilerimiz, Emekli Öğretmenler, görevi başında olan öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı. 

       İstiklal Marşımız okunmasıyla başlayan programda Cumhurbaşkanız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN´ın ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ´ın Öğretmenler günü mesajı okundu. Aday Öğretmenler adına Ç.P.Anadalu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Fatih KORKMAZ bir konuşma yaptı.  Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oltan BALYEMEZ yaptı. Emekli Öğretmenlerimizden Elaaddin ÖNAL tarafınfan konuşma yaptı. İlçe Kaymakamımız tarsfından en kıdemli öğretmenimiz Turan KIRAÇ´a buket takdim edildi.  

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından mesleğe yeni başlayan öğretemenlerden Aysun AVARA´ya buket takdim edildi. Yıl İçinde Emekli olan öğretmen ve personellerimize İlçe Milli Eğitimi Müdürümüz tarafından Hizmet Şeref Belgeleri verildi.24 Kasım Öğretmenler Günü Öğretmen konulu resim, şiir ve kompozisyon dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Yarışmada 1. olan öğrencilerimiz ödüllerini İlçe Kaymakamımız Sayın Ferhat VARDAR, 2.olan Öğrencilerimizin ödüllerini Belediye Başkanı Sayın Şahin YILANCI ve 3. olan öğrencilerimiz hediyelerini Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Sedat ÇELİK verdi.

     Adaylığı kalkan öğretmenlerimizin yemin töreni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Nuray TEKİN tarafından yaptırıldı.

     24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırlanan Yemek Programı saat 18:00 da Özel 3/BTurkuaz Kız yurdunun yemek salanunda yapıldı. Programa Protokol Üyeleri, Öğretmenlerimiz ve Misafirlerimiz katıldı. Programda Belediye Başkanı Sayın Şahin YILANCI ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Oltan BALYEMEZ konuşmalarını yaptılar. Yemek Programı Sponsoru olan Beyaz Saray Lokantası ve Ender Kebap Lokantası Temsilcilerine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından Plaketleri takdim edildi. Program süresince Müzik Öğretmenimiz Evren TİRSİ tarafınfan müzük dinletisi yapıldı. Davetlilerin karşılanması ve Yemek salonu düzeni ile YBO müdür Temel GÜRSOY ilgilendi. 

     24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programını hazırlayan Mesleki ve Teknik Anadıolu Lisesi müdürlüğüne, Sunuculuk yapan öğretmenlerimiz Meltem SARITEPE ve Nuray TEKİN´e, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, Müzik öğretmenimiz Evren TİRSİ´ye , Program Davetiyelerinin dağıtılması, Davetlilerin Karşılanması ve Yemek Programı organizesini yapan YBO Müdürü Temel GÜRSOY´a programda emeği geçen tüm ilgiliere ve  Programa teşrif eden Değerli protokol üyelerne, öğretmenlerimize ve misafirlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Teşekkür ederiz. 

ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMINDAN KARALER...

 

30-11-201630-11-2016

 

 


28-11-2016

28-11-2016
30-11-201628-11-201628-11-2016


28-11-201628-11-2016
28-11-201628-11-2016
29-11-2016

29-11-2016    


 

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.