GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

23 Nisan 1920, Cumhuriytimizin Kurucusu Büyük Komutan Atatürk´ün Türk ve Dünya Çocuklarına hediye ettiği bayramdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti´nin temellerinin atıldığı, Türk halkının var olma, yok olma savaşları içinde egemenliğini ilan ettiği tarihtir.

25-04-2016      25-04-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 Nisan bir ulusun başkaldırışının tarihidir. Özünde yiğitlik, fedakârlık, sabır ve cesaret olan Türk Milleti 1. Dünya Savaşı sonunda her türlü olumsuzluğa göğüs gererek milli kurtuluş mücadelesini zaferle sonuçlandırmıştır.

25-04-201625-04-2016

 

 

 

 

 

 


Kıymetli meslektaşlarım! Görevimiz, mesleğini seven, onu zevkle yapan, çocukları başarıya kolayca motive edebilen, problem çözebilen, asla şikayet etmeyen, öğretmenliğin peygamber mesleği olduğunu bilen, gülümsemeyi sadaka kabul eden ve hayata gülümseyen ideal bir öğretmen olmaktır.

25-04-201625-04-2016

 

 


Saygıdeğer Anneler ve Babalar! Yavrularımızdan asla sevgimizi mahrum bırakmayalım. Hiçbir insanın yedeği yoktur. Çocuğunu sevmeyen anne baba görmedim. Fakat doğru eğitim metodlarını bilmeyen anne ve babaları çok gördüm. Çocuklarımız çok değerlidir; onlar evimizin süsü, gönül bahçemizin gülleridir. Çocuklar öpüp kokladığımız reyhanlarımızdır. Çocukları sevmeli ve onları bütün kalbimizle kucaklamalı, şefkatle bağrımıza basmalı, onların iyiliği ve  terbiyesi için elimizden geleni yapmalıyız.

 

 

                                                                                                                              Oltan BALYEMEZ

                                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.