GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı

12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif i Anma
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif i Anma
İstiklal Marşımızın Kabulünün 94. yıl dönümünde  İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma  Programı Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda yapıldı. Programı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hazırladı. Programa İlçe Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç,  İlçe Jandarma Komutanı Üst Teğmen Yakup Alagözoğlu, Belediye Başkanı Şahin Yılancı , bir çok kurum amirleri ile öğrenciler katılım sağladılar.  İstiklal Marşı´nın Kabulü konulu kompozisyon, şiir ve resim yarışmalarında;

-  12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif i Anma 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif i Anma 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif i Anma Kompozisyon dalında 1. olan  Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Fatma Kevser´e ödülünü İlçe kaymakamı Murat Çağrı Erdinç, -  Şiir dalında 1. olanYatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Tuğçe Coşkun´a ödülünü İlçe Jandarma Komutanı Üst Teğmen Yakup Alagözoğlu  -  Resim dalında  1. olanYavuz Selim İlkokulundan Aybüke Konukçu ya ödülünü Belediye Başkanı Şahin Yılancı tarafından takdim edildi. Anaokulu öğrencileri tarafından İstiklal Marşı Okundu. Anlamlı program da Mehmet Akif´in duasI canlandırılırken ""ALLAH BU  MİLLETE  BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZMAYI NASİP ETMESİN" sözü ile  duygulu anlar yaşandı. Slayt gösterisinin ardından program sona erdi.

Halil Rifat Pasa Cad. Sebinkarahisar - 04547114498

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.